Futurama-rasy

26. listopadu 2011 v 15:10 | Angela (Aništa) |  Filmy,seriály,knihy..
Amphibiosania

Toto je velmi tajemná rasa, o které toho každý ví velmi málo, napříč tomu, že nejznámnější mimozemšťan Kif Kroker se v seriálu vyskytuje hodně často. Jsou to vysocí, zelení humanoidi, kteří nemají v těle žádné kosti. Tělo tvoří měchýře, které jsou naplněné tekutinou.Mají oválnou hlavu s velkými kukadly a bez nosu. V případě nebezpečí, či strachu dovedou změnit barvu kůže a tak splynout s okolím. Mají tři prsty na rukách a dva na nohách. Jsou schopní lést po stěnách.Pocházejí z planety Amphibios 9.
Trisolania


Trisolania je zvláštní rasa, protože jejich tělo je tvořené z vody.Jejich panovník je císař, který vládne až do té doby,dokud ho někdo nevypije.Žijí na planetě Trisol,která má tři slunce.Při osvětlení sluncem tato rasa září modrou barvou.
Venušania

Jinak nazývaní Želatínci jsou rasy želatinových mimozemšťanů neznámeho původu, kteří se usadili na Venuši, Zemi a okolo nedaleké planety.Všichni Želatínci se velmi lehko naštvou.Želatínci,narozdíl od většiny nás nejsou humanoidi.Pohybují se plazením po zemi. Všech šest chapadel používají jako ruky.Želatínci nemají jednosměrný trávící systém, místo toho dokážou zhltnout několik jídel anebo otravných lidí. Posolením se rozpustí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
VYMĚNĚNÉ IKONKY:
(chceš vyměnit také? Tak jednoduše napiš k nějakému článku!)